eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gelecek Ay İçin Film Önerileri

4 posters
YazarMesaj
lebowski
Admin
lebowski

Gelecek Ay İçin Film Önerileri Empty
MesajKonu: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimeC.tesi Şub. 17, 2007 1:57 am

Evet arkadaşlar, film önerilerimiz için bu şekilde sabit bir konunun olması en güzeli sanırım..
Topluluğumuzda gösterilmesini istediğiniz filmleri burada bizimle paylaşabilirsiniz.. Film programlarımızı hep birlikte burada belirleyebiliriz...
lebowski
Admin
lebowski

MesajKonu: Geri: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimeC.tesi Şub. 17, 2007 2:02 am

konuyu buraya taşıdığımız için, başka bir konu altında mart ayı için önerilen filmleri burada da belirtmek istiyorum;

Paul Thomas Anderson - Magnolia
Jim Jarmusch - Dead Man
Woody Allen - Annie Hall
Wim Wenders - Buena Vista Social Club
OloRin
Admin
OloRin

MesajKonu: Geri: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimeC.tesi Şub. 17, 2007 10:58 pm

Edward Scissorhands
Blade Runner (Kulübün kapısında bile yatarım)
Dark City (Sankim yazdıydım bunu da daha önceden)
Donnie Darko (Geçen aylar için konuşmuştuk, her ay iptal oluyor)
Sin City
mRNA

mRNA

MesajKonu: Geri: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimePtsi Şub. 19, 2007 12:56 pm

OloRin demiş ki:
Edward Scissorhands
Blade Runner (Kulübün kapısında bile yatarım)
Dark City (Sankim yazdıydım bunu da daha önceden)
Donnie Darko (Geçen aylar için konuşmuştuk, her ay iptal oluyor)
Sin City

Dark City inanılmaz bir film... (Blade Runner da öyle gerçi.) Mart ayı bilimkurgu distopyalara mı ayrılsa acaba? Smile
http://www.myspace.com/kedikara
lebowski
Admin
lebowski

MesajKonu: Geri: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimeSalı Şub. 20, 2007 12:10 am

Evet mart ayında bir bilimkurguya yer vermemiz güzel olabilir, bu yıl daha göstermediğimiz bir tarz.. Bu kategoride benim oyum da ''Dark City''e, ama ''Donnie Darko'' da çok güzel olur..

Bunun dışında Scorsese usta'dan ''Taxi Driver'' gösterilmesini çok istediğim bir film..güzel de bir tartışması olur bence..

Bir Coen kardeşler filmi de güzel olur sanki; ''Barton Fink'', ''The Big Lebowski'', ''Fargo'',...
mRNA

mRNA

MesajKonu: Geri: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimeÇarş. Şub. 21, 2007 3:54 pm

lebowski demiş ki:
Evet mart ayında bir bilimkurguya yer vermemiz güzel olabilir, bu yıl daha göstermediğimiz bir tarz.. Bu kategoride benim oyum da ''Dark City''e, ama ''Donnie Darko'' da çok güzel olur..

Bunun dışında Scorsese usta'dan ''Taxi Driver'' gösterilmesini çok istediğim bir film..güzel de bir tartışması olur bence..

Bir Coen kardeşler filmi de güzel olur sanki; ''Barton Fink'', ''The Big Lebowski'', ''Fargo'',...

Taxi Driver'ı bir ara gösterildi zannettiğim için hiç önermemiştim bile. Herhalde (okulun antik değerleri arasında yer aldığımdan Razz) daha önceki senelerde gösterilmişti. Taxi Driver kesin olsun bence Smile Çok acayip bir film o... Çok konuşulabilir üstüne...

Coen'lerden Barton Fink'i tek geçerim...

Bir de bilimkurgu/animasyon alternatifi olarak Richard Linklater'ın A Scanner Darkly filmini şiddetle öneriyorum. Aslında şimdi aklıma geldi, tematik gösterimlerden birinin teması "Distopya" olabilir ve A Scanner Darkly, Ghost In The Shell, Dark City gibi filmler gösterilebilir..mi?
http://www.myspace.com/kedikara
hidden_heaven

MesajKonu: Geri: Gelecek Ay İçin Film Önerileri   Gelecek Ay İçin Film Önerileri Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 5:26 pm

Takva
Face To Face
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
Closer
Memento
Kingdom of Heaven
Shaolin soccer
Gece,melek ve bizim çocuklar
Sen ne dilersen
Donnie Darko
The Terminal
Catch Me If You Can