eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme)

2 posters
YazarMesaj
OloRin
Admin
OloRin

Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme) Empty
MesajKonu: Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme)   Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme) Icon_minitimeÇarş. Ara. 20, 2006 12:39 am

Arkadaşlar kesinlikle bu sene izlediğim en iyi filmlerden biri. Hatta izlediğim en iyi filmlerden biri. Herkese gitmesini şiddetle tavsiye ediyorum. Konuları benzemese de bende "Eternal Sunshine..." tadı bıraktı film. Senaryosu kesinlikle gördüğüm en orijinal senaryolardan biri. Pek bahsedilmeyen bir nokta, yan (aslında ana bile denilebir) rollerin birinde Dustin Hoffman var.

Mutlaka izleyin, izleyin, izleyin !!!
EcAnK

EcAnK

Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme) Empty
MesajKonu: Geri: Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme)   Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme) Icon_minitimeCuma Ara. 22, 2006 2:03 am

evet gerçekten güzel bir film. senaryosu hiç daha önce rastlayabilincek tarzdan değil. bende de eternal sunshine tadı bıraktı, gene kahraman olağanüstü bir güç tarafından kontrol ediliyor Wink
ama yazar eiffel için üzüldüm Sad Razz

Stranger than Fiction (Lütfen Beni Öldürme)
1 sayfadaki 1 sayfası