eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

The Texas Chainsaw Massarce:Beginning

2 posters
YazarMesaj
lebowski
Admin
lebowski

The Texas Chainsaw Massarce:Beginning Empty
MesajKonu: The Texas Chainsaw Massarce:Beginning   The Texas Chainsaw Massarce:Beginning Icon_minitimePaz Ara. 17, 2006 1:02 am

çok kötü bir film, bence film bile değil, aynı ortamda birbirini tekrar eden kovalamaca sahneleri ve gereksiz ses efektleri ile yakalanmak istenen bir gerilim atmosferi;estetikten yoksun,insanı yoran kötü kamera çekimleri...neden bu kadar vahşet sahnesi olur bir filmde onu da anlamadım, sinema böyle bir şey mi ki.... iyi bi yanını bulamadım, neden ikincisi çekilir bu şeyin onu da anlamadım, nesi gerçek hikaye anlam da veremedim... Suspect
OloRin
Admin
OloRin

The Texas Chainsaw Massarce:Beginning Empty
MesajKonu: Geri: The Texas Chainsaw Massarce:Beginning   The Texas Chainsaw Massarce:Beginning Icon_minitimeÇarş. Ara. 20, 2006 12:35 am

testere serisi ne kadar iyi ve güzel de olsa bence böyle "daya efekti, ver kanı, ver kanı.... tamam şimdi başkasını doğrasın.. nihahaha.... " tarzında filmleri tetikleyerek sinemaya dolaylı bir zarar verdi.

ama testere'yi sevelim, sayalım Razz

The Texas Chainsaw Massarce:Beginning
1 sayfadaki 1 sayfası