eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir Demet Tiyatro

2 posters
YazarMesaj
OloRin
Admin
OloRin

Bir Demet Tiyatro Empty
MesajKonu: Bir Demet Tiyatro   Bir Demet Tiyatro Icon_minitimeC.tesi Ara. 02, 2006 3:06 am

İlkokul ve orta okul yıllarımın favori dizisi, bir döneme tam anlamıyla damgasını vurmuş olan "Bir Demet Tiyatro" yeni bölümleriyle ATV'de yayınlanmaya başladı. İlk bölümü izledim ve inanılmaz başarılı buldum. Sanki hiç ara vermemişler gibi, yine bildiğimiz tarzda ve kalitede bir iş koymuşlar ortada. İnşallah böyle devam eder. Eskiden izleyenler, yeni bölümünü izlemiş olanlar ne düşünür merak ettim Smile
EcAnK

EcAnK

Bir Demet Tiyatro Empty
MesajKonu: Geri: Bir Demet Tiyatro   Bir Demet Tiyatro Icon_minitimeC.tesi Ara. 02, 2006 3:29 am

Eskiden ben de çok seviyordum. Yeni bölümününde bir kısmını izledim. Çok kötüydü bence, beğenmedim. Tamamını da baydığı için izleyemedim zaten. Belki zaman geçtikte düzelir ya da aynı kalır. Engin Günaydın falan gelse tekrar belki güzelleşebilir. Ama bu modda giderse bence uzun ömürlü olmaz. Umarım eski tadını yakalarlar...
OloRin
Admin
OloRin

Bir Demet Tiyatro Empty
MesajKonu: Geri: Bir Demet Tiyatro   Bir Demet Tiyatro Icon_minitimePaz Ara. 03, 2006 3:37 am

ecank demiş ki:
Eskiden ben de çok seviyordum. Yeni bölümününde bir kısmını izledim. Çok kötüydü bence, beğenmedim. Tamamını da baydığı için izleyemedim zaten. Belki zaman geçtikte düzelir ya da aynı kalır. Engin Günaydın falan gelse tekrar belki güzelleşebilir. Ama bu modda giderse bence uzun ömürlü olmaz. Umarım eski tadını yakalarlar...

Engin Günaydın eskiden dizinin ağır toplarından değildi, gelse tabii ki süper olur ama bence öyle aman aman katkısı olmaz. Bana göre Fadıl gibi daha büyük roldeki bir karakterin yokluğu garip.
Bir de Ecank tahminimce ilk yarım saate denk gelmiş olman kuvvetle muhtemel, ilk yarım saat biraz drama tadındaydı ve cidden monotondu. Bunun da biraz kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Gerçi ilk bölüm kötü de olsa iyi de olsa işin rengi önümüzdeki bölümlerde belli olacaktır. İnşallah güzel gider dizi.

Bir Demet Tiyatro
1 sayfadaki 1 sayfası