eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie)

4 posters
YazarMesaj
OloRin
Admin
OloRin

Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Empty
MesajKonu: Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie)   Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Icon_minitimePaz Kas. 12, 2006 12:02 am

Jean Pierre Jeunet'in 2001 yapımı filmi... diyerek söze başlıyayım ve hiç bitiremiyeyim Amelie hakkında konuşmayıSmile. Şiir gibi film. Görüntüler, senaryo, oyunculuklar her şey muhteşem. Romaktik-komedi gibi bir sınıflandırma içine sokulmaması gereken enfes bir yapım. Ülkemizde de yanılmıyorsam TRT 2'de gösterildi bir kaç kere. İzlemeyen çok şey kaybetmiş diyebilirim.

Filmin müzikleri Yann Tiersen'e ait. Kendisi bu ağustos ayında ülkemize gelecekti. Geldi mi kaldı mı ne oldu bilmiyorum Smile.

Bu arada filmde İstanbul'dan görüntüler olduğunu okumuştum ama neresinde, nasıl hatırlamıyorum.

Filmin benim gibi hastaları şu adresten kamera arkası görüntüleri bulabilir:
https://www.youtube.com/watch?v=ezN_NuDpAoI&mode=related&search=

Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) 89m

Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Th-s_1105_32Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Th-s_1105_31Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Th-s_1105_34
lebowski
Admin
lebowski

MesajKonu: Geri: Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie)   Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Icon_minitimePaz Kas. 12, 2006 12:19 am

çok iyidir ya.. insanın içini ısıtan çok güzel bir film, mutlu olası geliyor insanın filmi izledikten sonra Smile .. ama en güzel yanı müzikleri..yann tiersen çok iyi bir müzisyen zaten ve bu filmle bunu gösteriyor herkese...
EcAnK

EcAnK

MesajKonu: Geri: Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie)   Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Icon_minitimePaz Kas. 12, 2006 2:08 pm

En son EcAnK tarafından Cuma Mart 28, 2008 8:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Cedrik

Cedrik

MesajKonu: Geri: Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie)   Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie) Icon_minitimeSalı Kas. 14, 2006 1:02 pm

Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain
Tapıyorum filme hatta yayınlayabilirsek bir an once yayınlayalım
audrey tautouya film sonrası tapmaya basladım nerdeyse I love you

Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelie)
1 sayfadaki 1 sayfası