eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

En son hangi filmi izlediniz?

4 posters
YazarMesaj
OloRin
Admin
OloRin

En son hangi filmi izlediniz? Empty
MesajKonu: En son hangi filmi izlediniz?   En son hangi filmi izlediniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 11, 2006 11:21 pm

En son izlediğimiz film ne idü acep Smile ? TV, Sinema, DivX fark etmez...

Benim son izlediğim filmler Sinema Topluluğu sağ olsun "Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak" ve "Saw 3" oldu.
EcAnK

EcAnK

MesajKonu: Geri: En son hangi filmi izlediniz?   En son hangi filmi izlediniz? Icon_minitimePaz Kas. 12, 2006 1:48 pm

valla daha dün gece arkadaslarla ice age 2 meltdown izledik Razz ilki kadar guzel degil...
EcAnK

EcAnK

MesajKonu: Geri: En son hangi filmi izlediniz?   En son hangi filmi izlediniz? Icon_minitimeSalı Kas. 14, 2006 1:20 pm

dün gecede cnbc-e de Kisa ve Acisiz isimli Fatih Akin filmini izledim.
lebowski
Admin
lebowski

MesajKonu: Geri: En son hangi filmi izlediniz?   En son hangi filmi izlediniz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 23, 2006 12:18 am

Bugün Nuri Bilge Ceylan'dan Kasaba'yı izledim.. Uzak ve İklimler kadar etkileyici olmasa da gayet güzeldi..
lebowski
Admin
lebowski

MesajKonu: Geri: En son hangi filmi izlediniz?   En son hangi filmi izlediniz? Icon_minitimeCuma Şub. 16, 2007 11:36 pm

ya geçenlerde 'bir otostopçunun galaksi rehberi' adındaki filmi izledim, sonunu getiremedim açıkçası ondan sayılır mı bilmem:).. ama çok sıkıldım ya, çok fazla boş muhabbet,görüntülerin de hiç bir estetiği yok. Gereksiz buldum, kitap uyarlamasıymış sanırım, kitabını okuyanlar için hoş bi film olabilir belki(?) ama salt sinema uyarlaması olarak, çok başarısız buldum..olmamış Sleep
mRNA

mRNA

MesajKonu: Geri: En son hangi filmi izlediniz?   En son hangi filmi izlediniz? Icon_minitimePtsi Şub. 19, 2007 12:37 pm

lebowski demiş ki:
ya geçenlerde 'bir otostopçunun galaksi rehberi' adındaki filmi izledim, sonunu getiremedim açıkçası ondan sayılır mı bilmem:).. ama çok sıkıldım ya, çok fazla boş muhabbet,görüntülerin de hiç bir estetiği yok. Gereksiz buldum, kitap uyarlamasıymış sanırım, kitabını okuyanlar için hoş bi film olabilir belki(?) ama salt sinema uyarlaması olarak, çok başarısız buldum..olmamış Sleep

Emre duymasın, döver Laughing
http://www.myspace.com/kedikara

En son hangi filmi izlediniz?
1 sayfadaki 1 sayfası