eutf sinema
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eutf sinema

eütf sinema topluluğu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Saw 3

3 posters
YazarMesaj
OloRin
Admin
OloRin

Saw 3 Empty
MesajKonu: Saw 3   Saw 3 Icon_minitimePerş. Kas. 09, 2006 12:35 am

Saw serisinin son filmi gösterime girdi. İlk iki filmi çok beğenmiş biri olarak üçüncü filmde ekibin tökezleyebileceğini düşünüyordum. Fakat yine ustaca bir iş çıkarılmış.

Diğer filmlerden daha çok "gore" olarak tabir edilen vahşet sahnesi var filmde. Bilhassa ilk 20 dakika çok rahatsız edici (ve tatmin edici Smile. İkinci yarı ilk yarıya göre biraz daha karakter irdelemesi, bilmece çözümü içeriyor.

İlk iki filme oranla sonu çok şaşırtıcı değil.

İlk iki filme bol bol gönderme ve geri dönüş yapılmış. Tamamlayıcılık açısından film çok çok başarılı.

Özetle Testere serisi ismine gölge düşürmeden aynı başlarıyla devam etmiş ve filme göre de devam edecek gibi gözüküyor.
lebowski
Admin
lebowski

Saw 3 Empty
MesajKonu: Geri: Saw 3   Saw 3 Icon_minitimePaz Kas. 12, 2006 2:03 am

filmi izleme şansım olmadı,zaten açıkçası testere için bir heves de duymuyorum artık,bu arka arkaya dizivari çekimlerin 'testere'nin o ilk filmde yakaladığı saygınlığa zarar verdiğini düşünüyorum...ve artık holywood sektörü başarılı bir yapımı suyu çıkana,ilgi görmeyinceye kadar serisini çekmekten vazgeçmeli, bu kaliteli yapımlara zarar veriyor bence, ama elbetteki varoluş amacı ticari olan bir sektörün bu tip kaygılar duyması beklenemez.. seride şiddet sahnelerinin çok arttığı,çok daha rahatsız edici olduğu söyleniyor,belli ki konu sıkıntısı çekilerek bu tip sahnelerle ilk filmin kredisi kullanılıyor..
zeal

Saw 3 Empty
MesajKonu: Geri: Saw 3   Saw 3 Icon_minitimeSalı Kas. 28, 2006 8:29 pm

ilk iki filmi özellikle birincisini çok beğenmiştim ama bu o kadar ii diildi bnce.. ilk yarıda çok sıkıldım, bna werebildiği tek rahatsızlık zmanın geçmk bilmemesiydi.. sonunu yine güsel bağlamışlr ama testere serisi bni baydı artk..

Saw 3
1 sayfadaki 1 sayfası